Kutil Bohumil (Písek 1907 - 1982 Planá nad Lužnicí)
Ležící akt, signováno a datováno vpravo nahoře Kutil 29, olej/plátno, 40 x 120 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |