Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 83

Kallosné Hacker Adrienne (1900 - ?)

Kallosné Hacker Adrienne (1900 - ?) - Výtvarné umění, sklo, design

Interiér salonu, signováno vlevo dole Kallosné H. Adrienne, olej/plátno, 70 x 50 cm, rám (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017