Čís. položky 82

Holub Alois (Plzeň 1893 - 1954 Rychnov nad Kněžnou)

Bělení plátna před tkalcovnou, signováno a datováno vpravo dole A. Holub 30, olej/plátno, 76 x 96 cm, rám (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017