Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065341/0001

Lazar Rosenberg *

Lazar Rosenberg * - Obrazy

(Kowno 1862 geb.) Tänzerin, signiert L. Rosenberg, Pastell auf Papier,66 x 48 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

24.07.2018 - 11:37

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Lazar Rosenberg *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy - Asta estiva
Datum: 24.07.2018 - 11:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2018