Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065392/0011

Rembrandt, Nachahmer

Selbstbildnis mit Halsberge und Barett, Öl auf Leinwand, 58 x 43,5 cm, gerahmt (GS) Nach dem 1634 entstandenen Selbstbildnis Rembrandts in den Uffizien, Florenz.

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

24.07.2018 - 11:46

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Rembrandt, Nachahmer

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy - Asta estiva
Datum: 24.07.2018 - 11:46
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2018