Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 28

Havlata Karel (Mnichovo Hradiště 1885)

Tetřevi, signováno vpravo dole Havlata, olej/plátno, 70 x 100 cm, lehce poškozený rám (Šm)

23.09.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Výtvarné umění, sklo, design
Datum: 23.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 16.09. - 23.09.2017