Brillantring
Gelbgold 585, Brillanten zus ca 0,65 ct in Silber gefasst, RW 51, 5,4 gøG5
Expert: Eva Maria Wild
Eva Maria Wild
+43-5572-311 34
eva-maria.wild@dorotheum.at
26.07.2018 - 11:11
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Brillantring
Expert: Eva Maria Wild
Eva Maria Wild
+43-5572-311 34
eva-maria.wild@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.07.2018 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.07. - 26.07.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Doppelhenkelvase im persischen Stil, J.& L. Lobmeyr, Wien,
- Josef Pögl