Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036105/0005

A. Deutscher

(1. Hälfte 20. Jahrhundert) Italienische Frauen beim Wasser holen am Marktbrunnen, signiert unten rechts: A. Deutscher, Aquarell auf Papier, ca. 18 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

26.07.2018 - 16:05

Vyvolávací cena:

A. Deutscher

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 26.07.2018 - 16:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.07. - 26.07.2018