Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036047/0002

T. Schafft

(Österreichisch um 1920) Bauernhof mit gotischem Kirchturm vor Alpen, Öl auf Karton, ca. 21 x 21 cm, Farbfehlstellen, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

26.07.2018 - 16:45

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

T. Schafft

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 26.07.2018 - 16:45
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.07. - 26.07.2018