Čís. položky 310-261331/0002

Brillant Kettenring

Brillant Kettenring - Klenoty a náramkové

Gold/Weißgold 585, drei Altschliffbrillanten und ein Brillant, zus. ca. 0,40 ct, RW 57, 10,1 gøg10

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

26.07.2018 - 12:22

Vyvolávací cena:

Brillant Kettenring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.07.2018 - 12:22
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 20.07. - 26.07.2018