Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045205/0005

Mikromosaik Brosche

Mikromosaik Brosche - Klenoty

Metall, tlw. vergoldet, Arbeit 19 Jh., 23,5 g, seitlich gebrochenøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

26.07.2018 - 16:21

Vyvolávací cena:

Mikromosaik Brosche

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 26.07.2018 - 16:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.07. - 25.07.2018