Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065798/0010

Josef Jost *

(Heckendalheim 1875 geb.) Chrysanthemen, signiert Joseph Jost, Öl auf Leinwand im Oval,85 x 65 cm, gerahmt (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

31.07.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Josef Jost *

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Sommerauktion
Datum: 31.07.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2108