Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064253/0001

Künstler, Ende 19. Jahrhundert

Der gelehrige Hund, Öl auf Leinwand, 45 x 52 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.07.2018 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Sommerauktion
Datum: 31.07.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2108