Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061180/0119

Jakob Matham

(Haarlem 1571-1631) Das Jesuskind als Salvator Mundi, nach Hendrick Goltzius,1597, Kupferstich auf Bütten, in der Platte bezeichnet "H. Goltzius Invent. Ao. 1597 / Hic puer in terram (...) crimina fato. / C. Schonaeus / G. Valck ex.", 19,5 x 14,2 cm, mit schmalem Rändchen um die Plattenkante, gebräunt, etwas fleckig, Passep., ohne Rahmen, (Sch)

Provenienz: Privatsammlung, Österreich.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

31.07.2018 - 11:17

Vyvolávací cena:

Jakob Matham

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy - Asta estiva
Datum: 31.07.2018 - 11:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2108