Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022931/0003

4 Hummelfiguren

4 Hummelfiguren - Umění, starožitnosti, šperky

aus Keramik, farbig bemalt, teilweise glasiert, am Sockel signiert M. I. Hummel, Höhen 11-13,5 cm, zzgl. 1 Wandbild, Marke Goebel, am Boden gemarkt und nummeriert, um 1960, teilweise gebrochen, unsachgemäß repariert

Expert: Friedrich Reinbacher

23.07.2018 - 16:19

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

4 Hummelfiguren

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.07.2018 - 16:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 09.07. - 19.07.2018