Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023021/0004

Anonymer Künstler 2. Hälfte 19. Jahrhundert

Anonymer Künstler 2. Hälfte 19. Jahrhundert - Umění, starožitnosti, šperky

Porträt eines Edelmannes, unsigniert, Öl/Karton, Bildausschnitt 38,5 x 28,5 cm, in schwarz gebeiztem Profilholzrahmen, Altersspuren, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

23.07.2018 - 16:58

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.07.2018 - 16:58
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 09.07. - 19.07.2018