Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021220/0017

Gipsrelieff "die Trauernden"

Gipsrelieff "die Trauernden" - Umění a starožitnosti

spätes 19. /frühes 20. Jh., ca.57 x 40 cm, Altersspuren

06.08.2018 - 11:43

Vyvolávací cena:

Gipsrelieff "die Trauernden"

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.08.2018 - 11:43
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 26.07. - 06.08.2018