Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021056/0004

Kerzenhalter

Silber 13 lötig, 229,5 g Alt Wiener Beschauzeichen 1865Höhe 27 cm. fleckig, Alters und Gebrauchsspurenøx

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.08.2018 - 12:46

Vyvolávací cena:

Kerzenhalter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.08.2018 - 12:46
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.07. - 06.08.2018