Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020999/0084

Art Deco Mokkakanne

Metall versilbert, Unterseite gemarkt Szandrik A. E. Nr.8054 Höhe 21 cm. geringe Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

06.08.2018 - 12:57

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Art Deco Mokkakanne

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.08.2018 - 12:57
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.07. - 06.08.2018