Čís. položky 301-419368/0005

Brillantdamenring zus. ca. 0,75 ct

Brillantdamenring zus. ca. 0,75 ct - Umění, starožitnosti, šperky

Gold ca. 580, zwei Altschliffbrillanten, ein Rubin, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 52, 3,9 gøx

13.08.2018 - 16:01

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.08.2018 - 16:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 30.07. - 09.08.2018