Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 387-024817/0006

Brillantdamenring

Gold 585 mit einem Altschliffbrillant, RW 55, 5 g øG5

Expert: Sabine Höller Sabine Höller
+43-316-831 780

s.hoeller@dorotheum.at

13.08.2018 - 16:08

Vyvolávací cena:

Brillantdamenring

+43-316-831 780

s.hoeller@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.08.2018 - 16:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 30.07. - 09.08.2018