Čís. položky 091-118256/0000

Ludwig Bürgel *

(Pollak/Seekirchen 1901-1972 Salzbg., Mitglied des Salzburger Kunstvereins) Berglandschaft, handsigniert Ludwig Bürgel, Öl/Leinwand auf Holz kaschiert, Bildausschnitt 27 x 29 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Altersspuren, Rahmen stark beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

13.08.2018 - 17:24

Vyvolávací cena:

Ludwig Bürgel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.08.2018 - 17:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 30.07. - 09.08.2018