Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015894/0001

Werner Lössl *

(Innsbruck 1929 geb.) "Ohne Titel", monogrammiert WL, datiert 1968, Mischtechnik auf Platte, 67 x 96 cm, gerahmt, krakeliert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.09.2017 - 16:27

Vyvolávací cena:

Werner Lössl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.09.2017 - 16:27
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.08. - 06.09.2017