Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015894/0002

Werner Lössl *

(Innsbruck 1929 geb.) "Landschaft", signiert W. Lössl, Öl auf Leinwand, 100 x 100 cm, Keilrahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.09.2017 - 16:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Werner Lössl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.09.2017 - 16:29
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.08. - 06.09.2017