Čís. položky 293-011209/0005

Heinz Peter Maya *

(Villach 1944 - 2012) "Ohne Titel", signiert Maya, datiert 71, Farbsiebdruck, Nr.75/200, 54 x 48 cm, gerahmt, verglast, Blatt an den Rändern fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.09.2017 - 16:41

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Heinz Peter Maya *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.09.2017 - 16:41
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.08. - 06.09.2017