Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-071820/0000

Maler 19. Jhdt.

"Flusslandschaft mit figuraler Staffage", Öl auf Leinwand, 53 x 66 cm, gerahmt, Oberflächenmängel, Rahmen mit Mängel, partiell restauriert, krakeliert,

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.09.2017 - 16:54

Vyvolávací cena:

Maler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.09.2017 - 16:54
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.08. - 06.09.2017