Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-071821/0000

Peter Brandstätter *

(Spittal/Drau 1917-2015) "Kärntner Landschaft mit Bauernhaus", signiert Peter Brandstätter, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 20 x 28,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.09.2017 - 16:55

Vyvolávací cena:

Peter Brandstätter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.09.2017 - 16:55
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.08. - 06.09.2017