Čís. položky 423

Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)

Poslední vůl v Petrkově (Ve chlévě), signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1960), suchá jehla/papír, 150 x 122 mm, zahnědlý se skvrnami a podlepené okraje (Šm)

22.09.2018 - 20:00

Dosažená cena: **
CZK 110.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Aukce: Bohuslav Reynek - Návrat/Retour
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.09.2018 - 20:00
Místo konání aukce: Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1
Prohlídka: 03.09. - 22.09.2018