Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Poslední vůl v Petrkově (Ve chlévě), signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1960), suchá jehla/papír, 150 x 122 mm, zahnědlý se skvrnami a podlepené okraje (Šm)
22.09.2018 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 110.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |
Položky z jiných aukcí
- China- Archäologische Serie
- Joseph Höger
- Josef Hoffmann (Form), intarsierte "Neptun"-Kassette, Entwurf des Neptuns: Viktor Lurje, ausführender Tischler: Rudolf Bojanovsky, um 1935
- Neptun und Galatea, Italien, Ende 19. Jh.,