Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Okno do zahrady, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (40. léta 20. století), suchá jehla/papír, 232 x 155 mm (Šm)
22.09.2018 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 78.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |
Položky z jiných aukcí
- 1977 Château Mouton Rothschild, Bordeaux, 91 Cellar Tracker-Punkte
- Kulturperlen Collier 2-reihig