Čís. položky 110-021140/0036

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

10 Radierungen, verschiedene Signaturen, ca. 13,5 x 8 cm. bis 20,5 x 17 cm. fleckig ungerahmt, Randschäden

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.09.2018 - 11:17

Vyvolávací cena:

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.09.2018 - 11:17
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.08. - 03.09.2018