Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056653/0015

Sinet um 1880

Blumen in einer Vase, signiert, datiert A. Sinet (18)85, Öl auf Holz, 26,7 x 20,2 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

04.09.2018 - 11:16

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Sinet um 1880

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Saisoneröffnung
Datum: 04.09.2018 - 11:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 04.09.2018