Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065370/0001

Angelika Kauffmann, Nachfolger

Paar Puttenszenen, Öl auf Holz, je 25,5 x 19 cm, gerahmt (2)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

04.09.2018 - 11:42

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.09.2018 - 11:42
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 04.09.2018