Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064977/0017

Jan Baptist Lodewijk Maes

(Gent 1794-1856 Rom) Anbetung, signiert, datiert Maes, Roma 1846, Öl auf Leinwand, 31,5 x 22,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.09.2018 - 11:43

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Jan Baptist Lodewijk Maes

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Saisoneröffnung
Datum: 04.09.2018 - 11:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 04.09.2018