Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061947/0007

Carl Pippich

(Wien 1862-1932) Motiv von den Weissenfelserseen bei Tarvis, betitelt, signiert und datiert Weissenfels C. Pippich 14. VIII (1)927, Aquarell auf Papier, 34 x 23 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

04.09.2018 - 11:54

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Carl Pippich

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.09.2018 - 11:54
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 04.09.2018