Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064512/0004

Antony Serres

(Bordeaux 1828-1898) Allegorie des Herbstes, signiert Antony Serres, Öl auf Holz, 34,5 x 22,5 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.09.2018 - 12:09

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

Antony Serres

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Saisoneröffnung
Datum: 04.09.2018 - 12:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 04.09.2018