Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023475/0011

Franz Waldegg *

(Wien 1888-1966) Ländliche Idylle, signiert, datiert: F Waldegg (19)22, Öl auf Leinwand, ca. 61 x 89 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.09.2018 - 16:18

Vyvolávací cena:

Franz Waldegg *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 04.09.2018 - 16:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online