Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023450/0002

Fritz Wotruba *

(Wien 1907-1975) Hommage a Picasso, signiert: F. Wotruba, nummeriert: XXI/XXX, Lithographie auf Bütten, ca. 56,5 x 76,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

04.09.2018 - 16:20

Vyvolávací cena:

Fritz Wotruba *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 04.09.2018 - 16:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online