Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023411/0018

Andrew Molles *

(Californien 1907-1975 Rohrau, NÖ) Portrait, rückseitig signiert, datiert: Molles (19)67, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 66 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.09.2018 - 16:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Andrew Molles *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 04.09.2018 - 16:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online