Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023552/0001

Maler Ende 20. Jh.

Blick auf Prag, links undeutlich signiert, Gouache/ Mischtechnik auf Papier, ca. 45 x 62 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.09.2018 - 16:23

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Maler Ende 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 04.09.2018 - 16:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online