Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-073206/0000

Margit Wimmer *

(Krems an der Donau 1953 geb.)"Hautevolee", signiert Margit Wimmer, datiert 2018, Mischtechnik, Acryl auf Molino, 40 x 60 cm

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.09.2018 - 16:29

Vyvolávací cena:

Margit Wimmer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.09.2018 - 16:29
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online