Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-073210/0000

Aquarellist 20. Jhdt. *

"Alte Häuser", schwer leserlich signiert, datiert 81, Aquarell auf Papier, 43 x 60 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.09.2018 - 16:29

Vyvolávací cena:

Aquarellist 20. Jhdt. *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.09.2018 - 16:29
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online