Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015227/0002

Eduard Lesjak *

(Klagenfurt 1961 geb.) Wandobjekt "Kärnten-Hemma", revers signiert Eduard Lesjak, betitelt KTN-HEMMA++, datiert 2005, Leinen, polychrom bearbeitet auf Holz, je 30 x 10 x 10 cm, geringe Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.09.2018 - 16:34

Vyvolávací cena:

Eduard Lesjak *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.09.2018 - 16:34
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online