Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015261/0022

Karl Brandstätter

(Lautz b. Villach 1946 geb.) "Ohne Titel", signiert Brandstätter, Radierung, die Nr.14/120, 58 x 47,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.09.2018 - 16:36

Vyvolávací cena:

Karl Brandstätter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.09.2018 - 16:36
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online