Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015268/0043

Siegfried Tragatschnig *

(Theissing 1927-2013) "Toskana", signiert S. Tragatschnig, datiert 94/96Aquarell auf Papier, auf Karton, 10,5 x 14,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.09.2018 - 16:38

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Siegfried Tragatschnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.09.2018 - 16:38
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online