Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015122/0123

Ernst Gradischnig *

(Wiendorf, Kärnten 1949 geb.) "Ohne Titel", signiert Gradischnig, datiert 81?, Zeichnung auf Papier, 40 x 30 cm, ohne Rahmen, Lichtränder

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.09.2018 - 16:42

Vyvolávací cena:

Ernst Gradischnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.09.2018 - 16:42
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online