Peter Krawagna *
(Klagenfurt 1937 geb.) "Herbst", signiert Krawagna, datiert 79, Lithografie, die Nr.2/8, 64,5 x 50 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel, Blatt mit Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.09.2018 - 16:48
- Vyvolávací cena:
Peter Krawagna *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.09.2018 - 16:48 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-