Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061540/0016

Daniel Sherrin

(Whitstable 1870-1940) Englische Landschaft im Abendrot, signiert D. Sherrin,Öl auf Leinwand, 60,5 x 91 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.08.2017 - 17:05

Vyvolávací cena:
EUR 480,-

Daniel Sherrin

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 30.08.2017 - 17:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 30.08.2017