Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058739/0001

Eduard von Engerth

(1818-1897) Umkreis/Circle Begegnung Christi mit Maria Magdalena, Feder in brauner Tusche, braun laviert auf Papier, 46,5 x 71,5 cm, auf Passepartoutunterlage montiert, gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

30.08.2017 - 17:07

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Eduard von Engerth

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 30.08.2017 - 17:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.08. - 30.08.2017