Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036072/0001

Alfred Wiener *

(Leipzig 1877-1958 Freiburg) Paar in hügeliger Sommerlandschaft, signiert unten links: A. Wiener, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 50 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner

06.09.2018 - 16:55

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Alfred Wiener *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 06.09.2018 - 16:55
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.08. - 06.09.2018