Čís. položky 195-035269/0042

Hans Menzel

(Wien 1903-1990 Salzburg) Toscana-Landschaft, signiert und datiert unten rechts: Menzel (19)66, Aquarell auf Papier, ca. 27,5 x 35 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.09.2018 - 16:48

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Hans Menzel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.09.2018 - 16:48
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.08. - 06.09.2018